Mikuláš a Arthurová kapela 2023

Mikuláš  a Arthurová kapela 2023

Mikuláš, Mikuláš... čo mi daš?

Do Trebišova zavíta Mikuláš a Arthurova kapela dňa 4.12.2023 o 16.00 h so začiatkom pred MsKS. Spoločne si rozsvietime vianočný stromček a budeme očakávať s Arthurovou kapelou Mikuláša, kde sa stretnú známe postavičky z rozprávok. Hrdinovia Obelix, Arthur, Elfka Idril, Ernesto de la Cruz a Maestro Frankanella v vtipnej, komickej hudobno - divadelnej show vytvoria skutočnú hudobnú kapelu a rozohrajú veselý príbeh plný vianočných piesní a humoru.

ARTHUROVA KAPELA

Scenár a réžia: Tatiana Masníková

Kostýmy: Ildikó Dudorová

Hudobné aranžmá: Arpád Farkaš

OSOBY A OBSADENIE

Obelix ( z rozprávky Asterix a Obelix)…..Atila Bocsárszky

Arthur (z rozprávky Arthur a Mimojovia…Róbert Kobezda

Ernesto de la Cruz (z rozprávky Coco)…….Tomáš Bocko alebo Kevin Rajko

Elfka Idril zo Severného pólu….Zuzka Birková Vargová

Maestro Frankanella (klavírista)….Arpád Farkaš alebo Milan Varga

Profesionálne Divadlo ACTORES Rožňava bolo založené v roku 1994 a jeho prvým predstavením bola autorská absurdná inscenácia Plot, ktorá divadlo preslávila doma i v zahraničí.

Doposiaľ vytvorilo vyše sedemdesiat inscenácií, ktoré boli prezentované nielen na Slovensku, ale i v zahraničí, kde získalo niekoľko medzinárodných ocenení.

Vo svojich inscenáciách prináša aktuálne témy, využíva nové postupy a formy divadelného jazyka, improvizáciu, scénický pohyb, akrobaciu ale aj tanec. Oslovuje dospelého i detského diváka. Repertoár divadla tvoria aj autorské predstavenia.

Dĺžka podujatia: 45 minút
Dátum lokálnej premiéry: 4. december 2023

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.